Staff Directory

Perpustakaan Tun Abdul Razak

UiTM Cawangan Melaka

Type something in the input field to search the table for first names, last names or emails:


Nama Jawatan Fungsi Email Nom. Tel
KAMPUS ALOR GAJAH
PEJABAT TIMBALAN KETUA PUSTAKAWAN
Noor Hayati Abu Kassim Timbalan Ketua Pustakawan Ketua Perpustakaan noorhaya@uitm.edu.my 06-5582078
Haniza Sirun Pembantu Pustakawan Kanan Pentadbiran Perpustakaan haniza@uitm.edu.my 06-5582288
UNIT PERANCANGAN STRATEGIK DAN KUALITI
Nazri Abu Bakar Pembantu Pustakawan Tertinggi Pentadbiran, Sumber Manusia dan Latihan nazrie@uitm.edu.my 06-5582292
UNIT PERKHIDMATAN PELANGGAN DAN PENGURUSAN KOLEKSI
Maznah Maarof Pustakawan Kanan Ketua Unit Perkhidmatan Pelanggan maznahmaarof@uitm.edu.my 06-5582079
Sariah Che' Man Pembantu Pustakawan Tertinggi Perkhidmatan Pelanggan sari20@uitm.edu.my 06-5582082
Shahida Talip Pembantu Pustakawan Kanan Perkhidmatan Pelanggan shida@uitm.edu.my 06-5582080
Aidah Yazid Pembantu Pustakawan Kanan Perkhidmatan Pelanggan aidah152@uitm.edu.my 06-5582080
Muhammad Firdaus Zakaria Pembantu Pustakawan Kanan Perkhidmatan Pelanggan firdaus539@uitm.edu.my 06-5582080
Azahar Nordin Pembantu Pustakawan Perkhidmatan Pelanggan azahar539@uitm.edu.my 06-5582080
UNIT PERKHIDMATAN PERPUSTAKAAN
Hazlin Ibrahim Khan Pustakawan Kanan Ketua Unit Perkhidmatan Perpustakaan hazlinkhan@uitm.edu.my 06-5582086
UNIT PENYELIDIKAN, PEMBELAJARAN DAN RUJUKAN
Roslinah Harun Pembantu Pustakawan Kanan Penyelidikan, Pembelajaran & Rujukan roslinah@uitm.edu.my 06-5582083
UNIT KOMUNIKASI KORPORAT
Muhammad Shafiq Snin Pembantu Pustakawan Komunikasi Korporat muhammadshafiq@uitm.edu.my 06-5582083
UNIT SISTEM
Abd. Hakim Abd. Karim Pembantu Pustakawan Kanan Teknologi Maklumat hakim@uitm.edu.my 06-5582087
Mohd. Azali Talib Pembantu Pustakawan Kanan Teknologi Maklumat azali@uitm.edu.my 06-5582087
UNIT PERANCANGAN DAN PEMBANGUNAN PERPUSTAKAAN
Roslah Laman Pustakawan Kanan Ketua Unit Perancangan & Pembangunan Perpustakaan roslah@uitm.edu.my 06-5582090
UNIT SUMBER BERCETAK
Suzaimy Senin Pembantu Pustakawan Kanan Perolehan Bahan suzaimy@uitm.edu.my 06-5582084
Siti Aminah Ismail Pembantu Pustakawan Kanan Perolehan Bahan aminah488@uitm.edu.my 06-5582085
Siti Zawiyah Mahat Pembantu Pustakawan Perolehan Bahan zawiyah754@uitm.edu.my 06-5582084
Hasrul Ridzuan Ibrahim Pembantu Operasi Pembantu Operasi hasrulrizuan@uitm.edu.my 06-5582085
Mohd Zamri Jamil Pembantu Operasi Pembantu Operasi zamri697@uitm.edu.my 06-5582085
UNIT SUMBER ELEKTRONIK
Rosila Nordin Pembantu Pustakawan Kanan Perolehan Bahan Bersiri rosila@uitm.edu.my 06-5582085
UNIT ARKIB
Ilya Nur Fateen Othman Pustakawan Ketua Unit nurfateen@uitm.edu.my -
UNIT REKOD
Salina Salehin Pembantu Pustakawan Pengurusan Rekod salina669@uitm.edu.my -
UNIT JILID
Jonizam Abu Kasim Pembantu Pemuliharaan Kanan Penjilidan Bahan jonizam568@uitm.edu.my -
Muhamad Asri Abu Hashim Pembantu Pemuliharaan Penjilidan Bahan m.asri@uitm.edu.my -
KAMPUS BANDARAYA
UNIT PERKHIDMATAN PERPUSTAKAAN
Siti Haidah Md Aziz Pustakawan Kanan Ketua Unit Perkhidmatan Perpustakaan aida_aziz77@uitm.edu.my 06-2857164
Rabia Abu Bakar Pembantu Pustakawan Kanan Pentadbiran Perpustakaan rabia@uitm.edu.my 06-2857163
UNIT PERKHIDMATAN PELANGGAN
Samra Ahmad Pembantu Pustakawan Kanan Perkhidmatan Pelanggan sam@uitm.edu.my 06-2857165
Mohammed Zahari Zubir Pembantu Pustakawan Perkhidmatan Pelanggan mzahari@uitm.edu.my 06-2857165
UNIT PENYELIDIKAN, PEMBELAJARAN DAN RUJUKAN
Siti Adawiyah Salim Pembantu Pustakawan Penyelidikan, Pembelajaran & Rujukan wiyah993@uitm.edu.my 06-2857082
UNIT KOMUNIKASI KORPORAT
Mohd Jefary Jantan Pembantu Pustakawan Kanan Komunikasi Korporat jeff@uitm.edu.my 06-2857082
UNIT SISTEM
Nor Roszaimi Yaalam Pembantu Pustakawan Teknologi Maklumat roszaimi@uitm.edu.my 06-2857165
UNIT JURNAL & PANGKALAN DATA
Noorailin Miskan Pembantu Pustakawan Kanan Pengurusan Bahan Bersiri noorailin@uitm.edu.my 06-2857082
KAMPUS JASIN
UNIT PERKHIDMATAN PERPUSTAKAAN
Ahmad Nazri Jaafar Pustakawan Kanan Ketua Unit Perkhidmatan Perpustakaan ahmad173@uitm.edu.my 06-2645517
Noraidah K.H. Abdul Ali Pembantu Pustakawan Kanan Pentadbiran Perpustakaan noraidah@uitm.edu.my 06-2645516
UNIT PERKHIDMATAN PELANGGAN
Muhammad Iqbal Mohamad Pembantu Pustakawan Perkhidmatan Pelanggan iqbal773@uitm.edu.my 06-2645528
UNIT PENYELIDIKAN, PEMBELAJARAN DAN RUJUKAN
Ahmad Zahari Roslly Pembantu Pustakawan Penyelidikan, Pembelajaran & Rujukan ahmadzahari@uitm.edu.my 06-2645536
UNIT KOMUNIKASI KORPORAT
Muhammad Izwan Ibrahim Pembantu Pustakawan Komunikasi Korporat izwan819@uitm.edu.my 06-2645528
UNIT JURNAL & PANGKALAN DATA
Kamalrulamir Amat Pembantu Pustakawan Pengurusan Bahan Bersiri kamalrulamir@uitm.edu.my 06-2645536
UNIT TEKNOLOGI MAKLUMAT
Noor Izam Samin Pembantu Pustakawan Teknologi Maklumat izam298@uitm.edu.my 06-2645548