Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Staff Directory

Perpustakaan Tun Abdul Razak

UiTM Cawangan Melaka

Type something in the input field to search the table for first names, last names or emails:


WHATSAPP BUSINESS
PTAR KAG : http://Wasap.my/6065582086/Pertanyaan_PTAR_KAG
PTAR KBM : http://Wasap.my/6062857080/Pertanyaan_PTAR_KBM
PTAR KJM : http://Wasap.my/6062645540/Pertanyaan_PTAR_KJM
Nama Jawatan Fungsi Email Nom. Tel
KAMPUS ALOR GAJAH
PEJABAT TIMBALAN KETUA PUSTAKAWAN
Noor Hayati Abu Kassim Timbalan Ketua Pustakawan Ketua Perpustakaan noorhaya@uitm.edu.my 06-5582078
Haniza Sirun Pembantu Pustakawan Kanan Pentadbiran Perpustakaan haniza@uitm.edu.my 06-5582288
UNIT PERANCANGAN STRATEGIK DAN KUALITI
Nazri Abu Bakar Pembantu Pustakawan Tertinggi Pentadbiran, Sumber Manusia dan Latihan nazrie@uitm.edu.my 06-5582292
UNIT PERKHIDMATAN PELANGGAN DAN PENGURUSAN KOLEKSI
Maznah Maarof Pustakawan Kanan Ketua Unit Perkhidmatan Pelanggan maznahmaarof@uitm.edu.my 06-5582079
Sariah Che' Man Pembantu Pustakawan Tertinggi Perkhidmatan Pelanggan sari20@uitm.edu.my 06-5582082
Shahida Talip Pembantu Pustakawan Kanan Perkhidmatan Pelanggan shida@uitm.edu.my 06-5582080
Aidah Yazid Pembantu Pustakawan Kanan Perkhidmatan Pelanggan aidah152@uitm.edu.my 06-5582080
Muhammad Firdaus Zakaria Pembantu Pustakawan Kanan Perkhidmatan Pelanggan firdaus539@uitm.edu.my 06-5582080
Azahar Nordin Pembantu Pustakawan Kanan Perkhidmatan Pelanggan azahar539@uitm.edu.my 06-5582080
UNIT PERKHIDMATAN PERPUSTAKAAN
Hazlin Ibrahim Khan Pustakawan Kanan Ketua Unit Perkhidmatan Perpustakaan hazlinkhan@uitm.edu.my 06-5582086
UNIT PENYELIDIKAN, PEMBELAJARAN DAN RUJUKAN
Roslinah Harun Pembantu Pustakawan Kanan Penyelidikan, Pembelajaran & Rujukan roslinah@uitm.edu.my 06-5582083
UNIT KOMUNIKASI KORPORAT
Nur Atikah Mauzan Pembantu Pustakawan Unit Komunikasi Korporat atikahmauzan@uitm.edu.my 06-5582083
UNIT SISTEM
Abd. Hakim Abd. Karim Pembantu Pustakawan Kanan Teknologi Maklumat hakim@uitm.edu.my 06-5582087
Mohd. Azali Talib Pembantu Pustakawan Kanan Teknologi Maklumat azali@uitm.edu.my 06-5582087
UNIT PERANCANGAN DAN PEMBANGUNAN PERPUSTAKAAN
UNIT SUMBER BERCETAK
Suzaimy Senin Pembantu Pustakawan Kanan Perolehan Bahan suzaimy@uitm.edu.my 06-5582084
Siti Aminah Ismail Pembantu Pustakawan Kanan Perolehan Bahan aminah488@uitm.edu.my 06-5582084
Siti Zawiyah Mahat Pembantu Pustakawan Kanan Perolehan Bahan zawiyah754@uitm.edu.my 06-5582084
Hasrul Ridzuan Ibrahim Pembantu Operasi Pembantu Operasi hasrulrizuan@uitm.edu.my 06-5582085
Mohd Zamri Jamil Pembantu Operasi Pembantu Operasi zamri697@uitm.edu.my 06-5582085
UNIT SUMBER ELEKTRONIK
Rosila Nordin Pembantu Pustakawan Kanan Perolehan Bahan Bersiri rosila@uitm.edu.my 06-5582084
UNIT ARKIB
Ilya Nur Fateen Othman Pustakawan Ketua Unit nurfateen@uitm.edu.my 06-5582081
UNIT REKOD
Kamalrulamir Amat Pembantu Pustakawan Kanan Pengurusan Rekod kamalrulamir@uitm.edu.my 06-5582089
Salina Salehin Pembantu Pustakawan Kanan Pengurusan Rekod salina669@uitm.edu.my 06-5582089
UNIT JILID
Jonizam Abu Kasim Pembantu Pemuliharaan Kanan Penjilidan Bahan jonizam568@uitm.edu.my 06-5582095
Muhamad Asri Abu Hashim Pembantu Pemuliharaan Penjilidan Bahan m.asri@uitm.edu.my 06-5582095
KAMPUS BANDARAYA
UNIT PERKHIDMATAN PERPUSTAKAAN
Siti Haidah Md Aziz Pustakawan Kanan Ketua Unit Perkhidmatan Perpustakaan aida_aziz77@uitm.edu.my 06-2857164
Rabia Abu Bakar Pembantu Pustakawan Kanan Pentadbiran Perpustakaan rabia@uitm.edu.my 06-2857163
UNIT PERKHIDMATAN PELANGGAN
Samra Ahmad Pembantu Pustakawan Kanan Perkhidmatan Pelanggan sam@uitm.edu.my 06-2857165
Mohammed Zahari Zubir Pembantu Pustakawan Perkhidmatan Pelanggan mzahari@uitm.edu.my 06-2857165
UNIT PENYELIDIKAN, PEMBELAJARAN DAN RUJUKAN
Mohd Hilmi Mat Rosli Pustakawan Ketua Unit Penyelidikan, Pembelajaran & Rujukan hilmirosli@uitm.edu.my 06-2857080
Siti Adawiyah Salim Pembantu Pustakawan Kanan Penyelidikan, Pembelajaran & Rujukan wiyah993@uitm.edu.my 06-2857082
UNIT KOMUNIKASI KORPORAT
Mohd Jefary Jantan Pembantu Pustakawan Kanan Komunikasi Korporat jeff@uitm.edu.my 06-2857082
UNIT SISTEM
Nor Roszaimi Yaalam Pembantu Pustakawan Teknologi Maklumat roszaimi@uitm.edu.my 06-2857082
UNIT JURNAL & PANGKALAN DATA
Noorailin Miskan Pembantu Pustakawan Kanan Pengurusan Bahan Bersiri noorailin@uitm.edu.my 06-2857165
KAMPUS JASIN
UNIT PERKHIDMATAN PERPUSTAKAAN
Ahmad Nazri Jaafar Pustakawan Kanan Ketua Unit Perkhidmatan Perpustakaan ahmad173@uitm.edu.my 06-2645517
Muhammad Shafiq Snin Pembantu Pustakawan Kanan Pentadbiran Perpustakaan muhammadshafiq@uitm.edu.my 06-2645516
UNIT PERKHIDMATAN PELANGGAN
Muhammad Iqbal Mohamad Pembantu Pustakawan Perkhidmatan Pelanggan iqbal773@uitm.edu.my 06-2645528
UNIT PENYELIDIKAN, PEMBELAJARAN DAN RUJUKAN
Abdul Azim Ab. Ghani Pustakawan Ketua Unit Penyelidikan, Pembelajaran & Rujukan abdulazim@uitm.edu.my 06-2645540
Noorhafizah Azaman Pembantu Pustakawan Penyelidikan, Pembelajaran & Rujukan hafizahazaman@uitm.edu.my 06-2645538
UNIT KOMUNIKASI KORPORAT
Muhammad Izwan Ibrahim Pembantu Pustakawan Komunikasi Korporat izwan819@uitm.edu.my 06-2645528
UNIT JURNAL & PANGKALAN DATA
Ahmad Zahari Roslly Pembantu Pustakawan Pengurusan Bahan Bersiri ahmadzahari@uitm.edu.my 06-2645536
UNIT TEKNOLOGI MAKLUMAT
Noor Izam Samin Pembantu Pustakawan Teknologi Maklumat izam298@uitm.edu.my 06-2645548

Contact Us

Corporate Communication Division
Perpustakaan Tun Abdul Razak
UiTM Cawangan Melaka
KM 26, Jalan Lendu
78000 Alor Gajah
Malaysia

 
  06 5582083 | 06 5582086
  | Consultation Services
  06 5582086 | Hazlin Ibrahim Khan
  hazlinkhan@uitm.edu.my
  Join Channel - @ptarmelaka
   Click here to view QR Code